Jau pastovaus mūsų rašinių rengėjas Vladimiras Troščenka šį kartą atsiuntė neįprasto turinio laišką. Kai kuriuos rašinius dėl mano manymu kraštutinai priešiško nusiteikimo kitos pasaulėžiūros žmonėms netalpinau tinklapyje, o dėl šio kreipimosi teko pagalvoti, kaip pateikti jo turinį, kad neatrodytų kaip pigus “reklaminis triukas”.
Bet nutariau atmesti abejones ir tiesiog pasitikėti Jūsų, brangūs skaitytojai ir bendražygiai, gebėjimu suvokti tikrųjų ketinimų esmę.

Labai noriu pietauti Gustuko picerijoje, bent jau nuotoliniu būdu!

 

  Šiandien perskaičiau naujieną, kad Gustuko picerija rado būdą aptarnauti žmones be GYVULIŲ PASO. Jie tiesiog sudaro trumpalaikes erdvės nuomos sutartis. Bravo!!!!

   Esu tiesiog sužavėtas šios picerijos savininkų drąsa, nuoseklumu ir išmone. 

   Labai gaila, kad aš neturiu galimybės pietauti šioje neįtikėtinoje laisves oazėje, nes gyvenu Jungtinėje Karalystėje. Bet tikrai pervesčiau pinigus, kad jie mano pietus atiduotu kam nors kam to reikia. 

  Atviras pasiūlymas Gustuko picerijai: Paskelbkite savo rekvizitus ir aš asmeniškai pietausiu pas Jus nuotoliniu būdu iš Britanijos. Fiziškai mano apmokėtus pietus suvalgys tas, kas šiuo metu yra sunkioje padėtyje ir neturi galimybės susimokėti. Mano apmokėtus pietus atiduokite tam, kam nuspręsite patys.

p.s. dar kartą reiškiu Jums savo pagarbą ir linkiu stiprybės!!!
 
Vladimiras Troščenka
Būtinai laiško turinį perduosim “Gustuko picerijos” šeimininkams ir tikimės, kad jie neužilgo atsilieps. 
Puoselėjam viltį sulaukti daugiau Vladimiro sumanymo ir ketinimo pasekėjų. Mes turime jungtis į bendrijas ir remti mūsų manymu pažangius verslo atstovus.

This Post Has 2 Comments

  1. Juozapas Parniauskas

    Šaunuoliai wou!

  2. Jūratė

    Aš irgi tsip daryčiau kaip jis

Parašykite komentarą