LRT radijas teismo sprendimu buvo priversti  surengti ir išleisti dienos švieson ypatingą laidą, skirtą sumanymo referendumo būdu keisti Konstitucijos 9 ir 147 straipsnius paskelbimui. Sumanymo esmė, kad referendumui surengimui užtektų 100000 piliečių valios. Laidoje dalyvavo “100 tūkstančių referendumo” sumanytojai Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai Audrius Butkevičius ir Eimantas Grakauskas, koordinatorė dr. Nendrė Černiauskienė. Laidos vedėjas – LRT laidos „Aktualijų studija“ vedėjas Mindaugas Jackevičius.

This Post Has 8 Comments

 1. Rolandas Kubilius

  Ačiū kad jūs esate. Šaunuoliai

 2. Gražina

  Kantrybės mums visiems laukiant įvyksiančio referendumo, pasirašyti ir prabalsuoti “Už”. Priešininkams linkiu susivokti, kad šis pakeitimas gal būt vėl bus 30-iai metų į priekį, ir nežinome, kokius klausimus prireiks spręsti.
  Organizatoriams pagarba didžiausia!

 3. Edmundas.E

  Reikia prieslaikinius seimo rinkimus dariti anksciau laiko kol dar nepridare baisiau.Aciu

 4. Marius

  Viskas labai puiku, skamba gerai ir pritariu. Viena beda, meginau pasirasyti el budu, manes sistema pareikalavo uzsiregistruoti, as neturiu Lietuvoj svedisko banko, negaliu usdet paraso gyvendamas Vokietijoj. O kiek tokiu kaip as visame pasaulzje issibarsciusiu lietuviu kurie irgi negali pasirasyti? Siuo klausimu reikia dar padirbeti. Lietuvoje like registruoti gal 2 milijonai lietuviu is kuriu irgi apie puse yra registruoti uzsieny. Balsavime Berlyne dauguma balsu sudare studentai ir dirbantys pastu balsave. Pastu balsavimu nepavyksta atsekti, dauguma balsu galejo ir buvo manipuliuojami. Na tuomet tai ir irodo, kad dauguma gyventoju tikru pilieciu gyvena ir dirba uzsieny. Taciau VRK elektronini parasu rinkima uysienio pilieciams suorganizavo taip, kad jie negaletu padeti paraso. Ar tai jie daro tycia ar ne? Na manau akyvaizdu. Dauguma lietuviu uzsieny nenaudoja galiojanciu skandinaviniu banku uzsieny, o naudoja vietine bankininkyste. Dar viena dilema. Kodel bankiniai duomenys renkami? Praktika irode, kad duomenys saugomi valstybiniu instituciju yra maziausiai saugomi ar buvo apsaugoti, ner valstybes kurioj nebuvo duomenu nutekejimo. Kekvienas lietuvis turi asmens koda, paso numeri (galiojanti ar ne jis visvien yra registruotas), kas trukdo? Saugumo sumetimai ir kitokie atsikalbinejimai tik pinigu plovimo schema is biudzeto. Skaitmeninis saugumas neimanomas zinant tinklu jungtis ir saugumo ypatumus, net specialistai nebuvo rengiami Lietuvoj, o jei ir buvo visi jie dirba su is uzsienio atkeliaujanciomis operacinemis sistemomis, kas is principo negali buti saugu. Politikai tai zinojo ar ne, istatymo nezinojimas neatleidzia nuo atsakomybes, ypac valstybes tarnautojus. Kalbos del manipuliavimo tik vejo gaudymas. Labiausiai manipuliuojami rinkimai yra butent paciu politikoje daugiau nei 30 metu sedinciu politiku. Tiek i prezidentus renkami tik atrinkti SAVI kandidatai, tiek i partijas tik paklusnios vienam oligarchui D.Sorosui ir jo statytiniam V.Landsbergiui, dabar jau paveldetojui G.Landsbergiui. Todel, jei sis referendumas neįvyks ar bus toliau manipuliuojama nupirktoje D.Soroso ziniasklaidoje jo sklaida ar kitaip diskredituojama. Ar VRK kuri atsisake per paskutinius rinkimu pazeidimus fiksuoti ir reaguoti. Bus pilietinis karas tarp valdzioje save susirinkusiuju ir tautos ir tai jau nebe paslaptis. Ir tai neisvengiama, kad ir kokias gresmes nebeisrastu ziniasklaidai diktuojantys, zmones jau nebepatikes.

 5. Meilė Gudačiauskienė

  Pritariu 100000 piliečių parašaų referendumui.

 6. Meilė Gudačiauskienė

  Pritariu 100000 balsų referendumui skelbti.

 7. Marius Gudaciauskas

  Pritariu

Parašykite komentarą