Pritarimo pareiškimas

 

Kalbant apie  įvykius 2021 m. rugpjūčio 10 d. priešais Seimo rūmus Vilniuje,  pasirašiusieji pirmiausia visapusiškai sutaria, kad betkokio pavidalo smurtas prieš policiją ir teisėsaugos pareigūnus nėra derama priemonė reikšti priekaištus demokratinėje visuomenėje. Smerkiam tokio pobūdžio elgesį nepriklausomai iš kokių politinių ar pasaulėžiūrinių paskatų jis kilęs.

Pasirašiusieji pareiškia vienybę su Lietuvos Seimo nariais, kurie vykdydami savo įgaliojimus  pradėjo bendravimą su priekaištautojais. Tai yra teisė į laisvą nuomonės išraišką kiekvienam piliečiui ir savaime suvokiama teisėta priemonė konstitucinės valstybės parlamento nariams. Seimo nario įvardinimas valstybės išdaviku, kurstytoju ir priešininku dėl sutikimo su priekaištautojų nuomone, pasitikėjimo įgavimo bendraujant su jais, neturi jokio išmintingo pagrindo ir yra savivalės pareiškimas prieš liaudies pasirinktus atstovus. Tai byloja apie demokratijos esmės nesuvokimą ir nepasitikėjimą savimi tarp tų, kurie akivaizdžiai mato save kaip vienintelius tikrus teisės ir liaudies valios sergėtojus.

Reiškiam palaikymą ir solidarumą su rengėjais ir Seimo narių padėjėjais, kurie patyrė smurtą dėl sąmoningų teisėsaugos ir viešosios tvarkos palaikymo pajėgų kiršinimo, siekio panaudoti netolygią prievartą ir nederamų policijos veiksmų, įskaitant neteisėtus, kelias dienas trunkančius areštus.

Solidarizuojamės su:

Seimo nariu Petru Gražuliu, Valdemaru Valkiūnu, Prof. Dr. Mindaugu Puidoku, buvusiu Seimo nariu Nagliu Puteikiu, Seimo nario V. Valkiūno patarėja Dr. Nendre Černiauskiene, Priekaištų dalyviais Adelima Sabaliauskaite, Vitolda Račkova

ir visais tuo metu nepelnytai nukentėjusiems žmonėmis įskaitant teisėsaugos ir viešos tvarkos palaikymo pareigūnus!

This Post Has 2 Comments

 1. Jinas

  Susitelkimas.lt sistema, irasai sekami Google ir info perduodama I VSD. Rekomenduojame isigyti nepriklauspma serveri. Darbui, el pastui, balsavimui ir uztikrinti saugias komunikacijas.

  Kitu atveju tai tas pats kaip dalintis paslaptimis su priesu ir tiketis kad nieko nenaudos pries mus pacius
  .

  1. Aras

   Drąsus pareiškimas, dar akiplėšiškesnis verslo brukimas, kaip pirmam kartui iš visiškai nežinomo asmens. SUSITELKIME viskas daroma viešai irstengiamasi nenukrypti nuo LR galiojančių įstatymo nuostatų. Todėl, kuo daugiau žinių pasieks LD VSD ir kitas tarnybas, tuo mažiau mums reiks belstis į jų duris. O jei norite paskleisti žinias apie savbo verslą. t.y. pasidaryti reklamą, mes pasirengę apsvarstyti už kokias lėšas ar kitokius atlygio būdus tai galime padaryti.

Parašykite komentarą