Vyriausioji rinkiminė komisija praėjusio ketvirtadienio, t.y. rugpjūčio 26 d., posėdyje, vadovaudamasi teiginiu, kad vis dar nėra galiojančio Referendumo įstatymo, rugpjūčio 11-ąją dieną pateiktą referendumo sumanymo “Seimą lauk” įteisinimo klausimą numato svarstyti ne penkiolikos, o dvidešimties dienų bėgyje. Pirmąjį laikotarpį numato tiek iki mėnesio pradžios galiojęs, tiek būsimo įstatymo ruošinys. Galimybė vilkinti parašų rinkimo pradžią dar penkiomis dienomis ramstoma Viešojo administravimo įstatymo nuostatom ir sistemos administravimo galių Cerberio ketinimu paneigti neskundžiamą Aukščiausiojo administracinio teismo sprendimą.
 
 
Rugsėjo antrąją dieną, save iš atostogų atsišaukęs, LVAT pirmininkas Gintaras Kryževičius, sumanė paneigti savo bendradarbių sprendimą dėl “100 tūkstančių REFERENDUMO” surengimo. Iš esmės sklandų teismo raštvedybos darbą turintis užtikrinti tarnautojas tikėtina ketina pasegti “smurglelio” vyriausybės raštinės pavyzdžių. Jei pirmieji klapčiukai nuožmiai naikino garso ir vaizdo įrašus, tai “Baltijos teismų perliukui” teks stropiai iš galiojančios Lietuvos Konstitucijos leidinių išdrėksti lapą, kuriam yra atspausdintas 9-asis straipsnis. Kad tai padaryti kitu, t.y. įstatymo numatytu būdu, būtinas referendumas.
Teks kažkokiu būdu keisti ir LIETUVOS VYRIAUSIOJO ADMINISTRACINIO TEISMO darbo kokybės deklaraciją. O kur dar pilietiškų teisėjų teisingumo suvokimas?

Žinias apie referendumų sumanymų eigą sekite čia:

http://www.ltreferendumas.lt

http://www.bukimevieningi.lt

https://www.susitelkimas.lt 

http://www.lietuvosvisuomenestaryba.lt 

 

Laukiam ne vien atsiliepimų, bet ir talkininkų  Lietuvos labui.

Parašykite komentarą