Vėlų sekmadienio vakarą Berlyno oro uoste skubiai buvo nutupdytas į Lenkiją skrendantis Ryanair keleivinis lėktuvas.  Daugiau jokių aplinkybių Vokietijos vidaus reikalų ministerijos pareigūnai neatskleidė.

Vokietijos dienraštis “Bild Zeitung” praneša, kad netikėtas nusileidimas įvyko po gauto pranešimo apie galimą diversiją skrydžio metu iš Dublino į Krokuvą. 

Orlaivis su 160 keleivių nuo sekmadienio 8-os val. vakaro iki ankstaus pirmadienio ryto buvo laikomas Berlyno-Branderburgo oro uosto pakilimo kelyje.

Vokietijos sostinės policijos atstovas pareiškė, kad pareigūnai atliko visus įmanomus saugumo patikrinimus ir jokių grėsmių neaptiko.

Keleiviai buvo priversti pratęsti savo kelionę atsarginiu orlaiviu. Daugiau įvykio smulkmenų nebuvo pranešta.

Nutupdytas orlaivis buvo visiškai ištuštintas apieškant keleivių nešulius ir mantą.

BERE oro uosto atstovas Jan-Peter Haack žiniasklaidai pareiškė, kad leidimas nedelsiant nusileisti buvo suteiktas po to, kai Ryanair orlaivio įgula pranešė apie ypatingas aplinkybes skrydžio metu.

Tai jau trečias šios skrydžių įmonės lėktuvo priverstinis nusileidimas kalendorinių metų bėgyje. Neskaitant plačiai viešoje erdvėje aptarinėjamo ir svarstomo įvykio  Baltarusijos oro erdvėje, po pranešimo apie galimą sprogimą lėktuvas priverstinai buvo tupdomas praėjusių metų liepos mėnesį Londone.

 

 

Parašykite komentarą