Šiandien Seimas visuomenę skaidančiu demokratinės daugumos balsavimo būdu  nusprendė nesvarstyti  visą rinkinį tarpusavyje susietų įstatymų ruošinių rinkinį:

1. Partnerystės įstatymo projektas (Nr. XIVP-537 ;

2. Civilinio kodekso 2.19, 3.299 straipsnių pakeitimo ir Kodekso 3.230, 3.231, 3.232, 3.233, 3.234, 3.235 straipsnių pripažinimo netekusiais galios įstatymo projektas (Nr. XIVP-538) ;

3. Gyventojų registro įstatymo Nr. I-2237 9 ir 11 straipsnių pakeitimo įstatymo projektas (Nr. XIVP-539) ;

4. Civilinės būklės aktų registravimo įstatymo Nr. XII-2111 3, 4, 6, 10, 25, 27 straipsnių pakeitimo ir Įstatymo papildymo naujais V(1) ir V(2) skyriais įstatymo projektas (Nr. XIVP-540) .

Parengti ir ketinti per Seimą prastumti  įstatymų nuostatų pakaeitimai suieti tarpusavyje, bet ir su globalistine “Stambulo konvencija”, atitinkamai su “Didžiojo šeimų maršo” iškeltais reikalavimais. 

Vaizdžiai kalbant “tik per Marytės … plauką” Lietuvos piliečiams nebuvo primesta prievolės gyventi ne pagal amžiais susiklosčiusius papročius.  Tam kad įvertinti koks tas dviejų balsų persvaros plaukas mikrometro nereikia.

 

Viešojoje erdvėje jau sklando pergalės šūksniai dėl nepatvirtintų “Stambulo konvencijos” nuostatų. Tačiau ar tikrai abejotinom aplinkybėm sėkmingai pasibaigęs susirėmimas, tai jau laimėjimas kare?

Mano galva ne. Jei “garo nuleidimas” suveiks pagal savo paskirtį ir leis, jau keiksmažodžiu tapusiems asmenims, išsaugoti savo įtaką Seimo žmogaus teisių komitete, Vyriausybėje, Teisingumo ministerijoje ir panašiai, jie pasikedenę plunksneles puls dar aršiau ir veiks sklandžiau. Jie mokosi greitai ir našiai.

O kaip tada pasielgs balsavimo pasekmes nulėmusieji Seimo nariai, kurie susilaikė arba nedalyvavo? Tarp pastarųjų radau tikrai ne vieną kaip ir skelbiantį save paprotinių šeimos sąvokų šalininku.

Pasidžiaukime sėkme tyliai. Giliai įkvėpkim ir pirmyn į sekančius mūšius. Pergales švęsim, kai grėsmė pasitrauks.

 

Parašykite komentarą