Gegužės 9 d. jau rašėm apie keblumus, kurie kilo mėginant sklandžiai surengti Prano Valicko gynybą teismuose ir sukaupti tam skirtas lėšas.

Po pateiktų skundų ir papildomų aplinkybių įrodymų Kauno apygardos Marijampolės apylinkės prokuratūra panaikino Kauno AVPK Nemuno policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjo nutartį nutraukti ikiteisminį tyrimą ir iš dalies tenkino skundo reikalavimus papildomai ištirti skundo turinį.

Tiriant galimai neteisėtus Arvydo Balčiaus veiksmus nurodoma papildomai apklausti pareiškėjus ir liūdininkus, nustatyti ar į save teisininku pristatančiu ir menančiu Pranciškaus valicko gynėju, asmens sąskaitą buvo gautos suklaidintų piliečių lėšos.

Primenam:

Tikėtina, kad dalis “Karžygio” žiniasklaidos sruto sekėjų buvo suklaidinti po laidos skleidžiamais pranešimais, todėl siūlome paskelbtos sąskaitos valdytojui geranoriškai Pranciškaus gynybai surinktas lėšas pervesti į:

Asociacijos “Lietuvos Visuomenės Taryba”
Kodas 304973418 Atsiskaitomąją sąskaitą LT22 7300 0101 5735 5388 „Swedbank“ AB SWIFT kodas HABALT22

Geranoriškai nusiteikusius ir norinčius paremti pasirengimą Pranciškaus gynybai, prašome irgi pasinaudoti šios sąskaitos duomenimis. Pavedimo paskirtyje būtina nurodyti – “P. Valicko gynybai”.

Jei manote, kad dėl galimai neteisėtų veiksmų nukentėjot, prašom palikti atsiliepimą su susisiekimo duomenimis čia arba kreiptis elektroniniu paštu vienytis@susitelkimas.lt .

Parašykite komentarą