• Post author:
  • Post category:Žinios

Šaukiama SUSITELKIMO XXXVIII-oji večija – pasitarimas po ąžuolu. 

Vis dar elektroninėje ėrdvėje. Apie ketinimą dalyvauti būtina pranešti čia –  https://forms.gle/jd3yBkVCZdbtM5Ps9    

Balandžio 8 d. 19:30 – 21:30 val.
Prisijungimą atsiųsime tik pranešusiems bendražygiams ir bendraminčiams.

Primename, kad į SUSITELKIMO kvietimą kovo 12 d. – VIENYTIS – el. paštu vienytis@susitelkimas.lt atsiliepė jau 3 partijos. Įvyko kelios diskusijos. Žinute, kuri buvo paviešinta veidaknygėje (feisbuke) buvo pasidalinta beveik 500 kartų, pateikta beveik 200 komentarų. Juos peržiūrėjus matyti, kad pilietiški žmonės pasiūlė dar 8 partijas/ judėjimus/ organizacijas, daugiau kaip 19 nepartinių asmenų, daugiau kaip 16 viešinio kanalų.

Ieškodami PANAŠUMŲ ir priežasčių VIENYTIS, jau prieš savaitę pakvietėme ir visuomenės narius per 4-6 savaites kartu aptarti ir patarti – 4 aplinkybes: politines-teisines, ekonomines, socialines-kultūrines ir technologines, sąlygojusias DABARTINĘ LIETUVOS ir mūsų TAUTIEČIŲ gyvenimo kokybės SITUACIJĄ.

KOVO 25 d. aptarėm TIK politines-teisines aplinkybes, BALANDŽIO 1 d. – TIK ekonomines – šiose aplinkybėse ieškojome STIPRYBIŲ- SILPNYBIŲ- GALIMYBIŲ- GRĖSMIŲ. MUMS SUSTIPRĖTI. 

 

BALANDŽIO 8 d. tarsimės dėl SOCIOLOGINIŲ-KULTŪRINIŲ veiksnių. Bendrausime tik po JŪSŲ pranešimo čia – https://forms.gle/jd3yBkVCZdbtM5Ps9 

Jau keliame klausimus ir tikslus. Visus įmanomus. Net ir nepatogius. Pradedame rengti ne tik vieksmingus BENDRUS VEIKLOS KETINIMUS bet ir visuomenės “GRĖSMIŲ TAUTOS SAUGUMUI 2021” vertinimą.

SUSITELKIMAS tęsia diskusijas ir dialogą, kviečia, telkia, vienija bendraminčius – už tautą, šeimą, papročius, saugotinas šalies vertybes – lauksime Jūsų tartis ir BENDRIEMS DARBAMS!

Balandžio 8 d., ketvirtadienį:
1. Pristatysime VIENIJIMOSI matomas grėsmes-galimybes-stiprybes-silpnybes.
2. Aptardami kartu su visuomene rengiamą “GRĖSMIŲ TAUTOS SAUGUMUI 2021” ŽEMĖLAPĮ – tęsime pokalbį apie trečią PEST veiksnį, t.y. SOCIALINIUS-KULTŪRINIUS veiksnius sąlygojančius silpnybes ir stiprybes ir pakviesime DISKUTUOTI
3. Pristatysime įvykius ir atliktus darbus SUSITELKIME, atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Renginys prasidės 20:00 val.

Skaitantiems –
1 – https://susitelkimas.lt/
2 – apie strateginį PEST – https://www.storyboardthat.com/…/kenk%C4%97j%C5%B3…
Žiūrintiems –
1 – https://www.facebook.com/groups/1868418069955853

2 – https://www.youtube.com/…/UCaFGil3fzcyQBlfwhPUQ6ZA/videos
Girdintiems –

https://www.youtube.com/watch?v=hc1vi2i9VwE