• Post author:
  • Post category:Žinios

Skelbiama SUSITELKIMO XXXVI-oji večija – SUEIGA PO ĄŽUOLU. Kolkas dar nuotoliniu būdu. 

Kovo 25 d. 19:30 – 21:30 val.

 

Į SUSITELKIMO kvietimą kovo 12 d. – VIENYTIS – el. paštu vienytis@susitelkimas.lt atsiliepė 2 partijos ir 4 judėjimai. Žinute, kuri buvo paviešinta veidaknygėje (feisbuke) buvo pasidalinta beveik 500 kartų, pateikta beveik 200 komentarų. Juos peržiūrėjus matyti, kad pilietiški žmonės pasiūlė dar 8 partijas/ judėjimus/ organizacijas, daugiau kaip 19 nepartinių asmenų, daugiau kaip 16 viešinimo  srautų.

Ieškodami PANAŠUMŲ ir priežasčių VIENYTIS, kviečiame 4-6-ių savaičių bėgyje aptarti 4-ias sritis: politines-teisines, ūkvadybines, bendruomenines-paprotines ir technologines, sąlygojusias DABARTINĘ LIETUVOS ir mūsų TAUTIEČIŲ gyvenimo kokybės APLINKYBES.

 

KOVO 25 d. kviečiame tartis TIK dėl politinės-teisinės srities ir šiose aplinkybėse ieškosimSTIPRYBIŲ- SILPNYBIŲ- GALIMYBIŲ- GRĖSMIŲ. Kelsime klausimus ir tikslus. Visus įmanomus. Net net ir nepatogius. O jau vėliau – pradėsime rengti ne tik vieksmingas BENDROS VEIKLOS NUOSTATAS-KETINIMUS bet ir visuomenės “GRĖSMIŲ TAUTOS SAUGUMUI 2021” vertinimą.

SUSITELKIMAS tęsia pasitarimus ir pokalbius, kviečia, telkia, vienija bendraminčius – už Tautą, šeimą, papročius ir papročius, saugotinas šalies vertybes – lauksime Jūsų sumanymų, patirties ir įžvalgų BENDRIEMS DARBAMS!

 

SUSITELKIMO susitikimų kambarys atrakinamas kovo 25 d. 19:30 val. – https://meet.jit.si/susitelkimas

Renginys prasidės 20:00 val. ir po 20:15 val. kambarys bus užrakintas. Prisijungimui naudokite chrome naršyklę, o išmaniame telefone sekite programos nuorodas. Kambarys bus užrakintas ir iki renginio – todėl parsisiųsti ir išbandyti programą, kaip veikia, prisiregistruoti programoje savo vardu ar slapyvardžiu galite bet kada, čia – https://meet.jit.si/pasibandom

 

Skaitantiems –

1 – https://www.storyboardthat.com/lt/articles/b/kenk%C4%97j%C5%B3-analiz%C4%97 

2 – https://susitelkimas.lt/ 

 

Žiūrintiems –

1 – https://www.facebook.com/groups/1868418069955853 

2 – https://www.youtube.com/channel/UCaFGil3fzcyQBlfwhPUQ6ZA/videos 

 

Girdintiems –

https://www.youtube.com/watch?v=Y0nHpplCuV0

 

PRAŠOME IŠPLATINTI BENDRAMINČIAMS, GRUPĖSE,

DELEGUOTI SAVO ORGANIZACIJŲ ATSTOVUS

 

Pagarbiai,

 

SUSITELKIMO branduolys