This Post Has 8 Comments

 1. Kaunas

  Sutinku kad nebūčiau verčiama, skiepintis ir testuotis, ko dabar reikalauja įstaiga. Gavus žodišką įspėjimą, kad šalins nuo darbo. 🤔Puikiai žinau kad nėra jokio įstatymo tai daryti.

  1. Aras

   Mūsų bendražygių patirtyje jau apstu atvejų, kai po tolių įspėjimų nieko neseka. Nes Lietuvoje ir taip nepakanka įgudusių darbuotojų. Bet verta tokius grąsinimus įrašyti arba kitaip užfiksuoti, jei ateityje vadovui kiltų pagunda Jus nuskriausti. SUSITELKIMAS yra parengęs atmintinę, kaip elgtis darbuotojams ir tarnautojams susiklosčius tokioms aplinkybėms https://youtu.be/ok4S0ttTksI .

  2. Nelas

   Įstatymo nėra bet darbdavys turi teisę pareikšti , kad tokia Jūsų poziciją nesuderinama su jo verslo sauga ir interesais . O tas faktas gali būti pagrindu nutraukti su Jumis darbo sutartį. Beje toks Jūsų egoizmas kelia grėsmę visų kartu dirbančių bei Jūsų paties sveikatai kur kas didesnę nei pasiskiepijimas.

   1. Aras

    Tokį pareiškimą reikia įamžinti raštu arba vaizdo-garso įrašu. Toliau vadovaukitės SUSITELKIMO parengta atmintine tarnautojams ir darbuotojams.

 2. Jelena

  Aciu uz Jusu darba, tikrai saunuoliai.

 3. Vida Važgauskaitė

  Saugokime savo vaikus ir rodykime žmogiškojo orumo pavyzdį.Nėra tokio įstatymo ,Konstitucija ir Helsinkio konvencija draudžia be žmogaus sutikimo ,daryti medicininės intervencijas.Vyriausybė bando vykdyti antikonstitucinį perversmą.

 4. Ramunė Paulauskaitė

  Prieštarauju bet kokiai intervencijai į žmogaus asmens kūną prieš jo valią.Negali būti su žmogumi atliekami jokie medicininiai eksperimentiniai bandymai.Prieštarauju bet kokiam smurtui patyčioms,žalojimui,žeminimus kurie žeidžia žmogaus orumą .

 5. Stacey

  As issiunciau ligoninei laiska,kas atsakys o manp jeigu bus suzalota mano sveikata.Jie paskambino sake neatsakome mes i tokius laiskus.Nejudino daugiau nezinau kiek ilgai.byvau sulaikyta 3paras neisleido iseiti i darba.Na buvo kosmaras ne galejau uzmigti,nervai.Bet tyla.Rasykite klauskite rastu nesutikite,uzsispyrimas karta laimi

Parašykite komentarą